IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

header

Hakkımızda

hakkimizda

1957’den bu yana 59 yıllık tecrübesiyle DURBAN şimdi KIRANOĞLU ile TÜRKİYE’DE.
Geniş müşteri portföyü ve kalitesiyle 59 yıldır kaliteden ödün vermeden Avrupa’nın bir çok şehrinde faaliyet göstermektedir. Üretim tesisi İspanya Valencia da olan CAFES DURBAN yıllık 700.000 kg kahve tüketimi gerçekleştirmektedir. Keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi olan kahve 40 yıllık hatırıyla sizlerle buluşuyor…

 

Günümüz Türkiye’sine baktığımızda ve uzman görüşleri göz önüne alındığında kahve sektörü her geçen gün büyümekte ve yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.
Şirketimizin bayilik politikası tamamen sektörde büyümeyi hedef alan ve bayisinin tüm istek ve şikayetlerini dikkate alarak onların maksimum kazancı elde etmesine yönelik bir sistemdir.
Yatırımcılardan gelen taleplere en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır. Bu süreçte yatırımcıyla yapılan görüşmede ilk olarak sistem hakkında yatırımcıya bilgi verilir. Daha sonra ‘durban kahve’ açılması planlanan şehrin fizibilitesi ve finansal analizi yapılır. Tüm bu görüşmeler yatırım yapmanın olumlu olacağı sonucunu doğurduğunda ise harekete geçilerek durban kahve ailesine yeni bir üye kazandırılmış olur.
Eğer sizde karlı bir yatırım yapmak ve prestijli bir işe sahip olmak istiyorsanız, sizi durban kahve ailesine davet ediyoruz.